Jadłospis

Znalezione obrazy dla zapytania jadłospis napisZnalezione obrazy dla zapytania jadłospis grafika dla dzieci

Poniedziałek

Bułka orkiszowa/wrocławska z masłem i twarożkiem naturalnym, kakao, herbata z cytryną/woda, jabłko.

Zupa ogórkowa z jarzynami i ziemniakami ze śmietaną, kasza jęczmienna, porcje schabu w sosie, sałatka z białej kapusty, napar miętowy.

Zupa mleczna – płatki ryżowe, kanapki z pieczywem mieszanym polędwica, ogórek świeży, herbata z cytryną/woda.

Wtorek

Zacierka na mleku, kajzerka orkiszowa z masłem i jajkiem, pomidor, herbata z cytryną/woda, mandarynka.

Zupa brokułowa z ziemniakami, ze śmietaną i włoszczyzną, naleśniki własnej roboty z białym serem, z jogurtem i brzoskwinią, kompot z czarnej porzeczki.

Kanapki z pieczywem mieszanym, masłem i salami, ogórek świeży, kawa zbożowa z mlekiem, herbata/woda. Rodzynki sułtańskie.

Środa

Budyń gotowany na mleku, grahamka z masłem i żółtym serem, rzodkiewka, herbata z cytryną/woda, kiwi.

Zupa fasolowa krem z grzankami razowymi, steki wołowe w sosie cebulowym (krem), ziemniaki z koperkiem, marchewka gotowana, kompot wiśniowy

Pasta z piersi kurczaka, pieczywo staropolskie z masłem, ogórek kiszony, herbata z cytryną/woda, gruszka.

Czwartek

Jajko na twardo na półmisku, majonez jogurtowy, szczypiorek, pieczywo staropolskie z masłem, kawa zbożowa z mlekiem, herbata z cytryną/woda, banan.

Barszcz czerwony z ziemniakami i śmietaną, ryż z jabłkiem i cynamonem zapiekany, ser biały, jogurt naturalny, kompot z owoców.

Kajzerka tradycyjna z masłem i szynką wędzoną, ogórek świeży, napój miodowo-cytrynowy/woda.

piątek

Płatki kukurydziane z mlekiem, zapiekanki z żółtym serem na bułce wrocławskiej, herbata z cytryną/woda, jabłko.

Pomidorowa z makaronem domowym i śmietaną, ziemniaki piure z koperkiem, dorsz- kotlety, surówka z kiszonej kapusty, napar z mięty.

Kisiel owocowy własnej roboty, chałka z masłem, powidła śliwkowe, herbata/woda, banan.

śniadanie
obiad
podwieczorek

12.11.2018

Wolne

13.11.2018

Wtorek

Kajzerki / bułki orkiszowe z masłem, twarożek naturalny i miód, herbata z cytryną/woda, banan/jabłko.

Biały barszcz z jarzynami, śmietaną i ziemniakami, makaron spaghetti, mięso mielone w sosie pomidorowym z ziołami, ogórek kiszony-sałatka, napar miętowy.

Płatki kukurydziane z mlekiem, pieczywo staropolskie/razowe ze słonecznikiem z masłem, jajko na twardo, ogórek kiszony, herbata z cytryną/woda.

Środa

Zupa mleczna – płatki owsiane górskie, drobne gotowane na mleku, bułki poznańskie z masłem i kiełbasą żywiecką, rzodkiewka, herbata/woda, mandarynka.

Zupa z soczewicy z warzywami z ziemniakami i śmietaną, koperek, kasza jaglana, truskawki z jogurtem, ser biały, kompot z czarnej porzeczki.

Pieczywo mieszane z masłem pasta z tuńczyka/żółty ser, ogórek świeży, herbata z cytryną/woda. Banan.

Czwartek

Parówka cielęca, pieczywo mieszane z masłem i pomidorem, kawa z mlekiem, herbata z cytryną/woda, banan.

Zupa jarzynowa krem z grzankami pieczonymi w piecu, ziemniaki, kotlety mielone, buraczki gotowane, napar żurawinowy.

Kisiel własnej roboty z owoców mrożonych, bułka wrocławska z masłem i topionym serkiem kremowym, herbata/woda, winogrona bezpestkowe.

piątek

Pieczywo mieszane z masłem, szynka wędzona na sałacie, ogórek kiszony, kakao z mlekiem, herbata z cytryną/woda, jabłko.

Zupa pomidorowa z ryżem gotowana na włoszczyźnie i maśle, ziemniaki z koperkiem, kotlet z dorsza, surówka z kiszonej kapusty, kompot z czarnej porzeczki.

Płatki kukurydziane na mleku, sernik własnej roboty, herbata z cytryną/woda.

Święto

piątek

Bułka orkiszowa z masłem i żółtym serem, pomidor, herbata/woda, jabłko.

Zupa jarzynowa ze śmietaną, ryż, ser biały, jogurt naturalny, marchewka do gryzienia, napar z mięty.

Kanapki z masłem i wędliną, ogórek kiszony, kawa zbożowa, herbata/woda.

05.11.2018

Poniedziałek

Bułka orkiszowa z masłem i szynka, sałata, kawa zbożowa z mlekiem, herbata z cytryną/woda, jabłko.

Pomidorowa z ryżem i smietaną, ziemniaki piure, kulki mięsne w sosie ziołowym, sałatka z ogórka kiszonego,  napar miętowy.

Zupa mleczna – kasza manna, kanapki z pieczywem mieszanym jajkiem na twardo, szczypior, herbata z cytryną/woda.

Wtorek

Kasza jaglana gotowana na mleku, kanapki z pieczywem mieszanym, makrela wędzona/jajko, herbata z cytryną/woda, banan.

Zupa kalafiorowa z ziemniakami, ze śmietaną i włoszczyzną, makaron świderki z truskawkami i jogurtem, ser biały, kompot z owoców.

Kanapki z pieczywem mieszanym, masłem i salami, ogórek kiszony, herbata/woda. Winogrona.

środa

Grahamka z masłem i wędliną, rzodkiewka, kakao z mlekiem, herbata z cytryną/woda, winogrona.

Zupa selerowa z ryżem (włoszczyzna, seler, śmietana, koper, natka, masło), ziemniaki, udo pieczone w piecu, brokuł robiony na parze, kompot.

Twarożek waniliowy, kajzerka z masłem, herbata z cytryną/woda, gruszka.

Czwartek

Szynka/żółty ser na półmisku, ogórek kiszony, pieczywo staropolskie z masłem, kawa zbożowa z mlekiem, herbata z cytryną/woda, kiwi.

Zupa ogórkowa z jarzynami i ziemniakami ze śmietaną, ryż z jabłkiem i cynamonem zapiekany w piecu, ser biały, jogurt, kompot z owoców.

Płatki kukurydziane z mlekiem, pasta z piersi kurczaka, rzodkiewka, kajzerka tradycyjna z masłem, napój miodowo-cytrynowy/woda.

piątek

Zacierka ma mleku, kanapki z pieczywa mieszanego z masłem i szynką, papryka czerwona, herbata z cytryną/woda, jabłko.

Rosół z makaronem, ziemniaki piure z koperkiem, dorsz- kotlety, surówka z kiszonej kapusty, napar z mięty.

Bułki poznańskie z masłem i dżemem owocowym, kakao, herbata/woda, banan.

Herbata z cytryną, mięta lub herbata owocowa, woda - dostępne do picia dla dzieci w ciągu dniaZnalezione obrazy dla zapytania jadłospis napis