Jadłospis

Znalezione obrazy dla zapytania jadłospis napisZnalezione obrazy dla zapytania jadłospis grafika dla dzieci

Obiad
 Godz. 12.00

Poniedziałek

Zupa mleczna – płatki ryżowe na mleku, zapiekanki z żółtym serem na bułce wrocławskiej, herbata z cytryną/woda, jabłko.

Żurek ze śmietaną i ziemniakami, ryż z kurczakiem w sosie carry, marchewka gotowana, kompot z wiśni.

Kajzerka z masłem i pastą z jaj ze szczypiorem, herbata z cytryną/woda.

19.12.2017

Wtorek

Płatki zwykłe na mleku, bułki z ziarnem z masłem, dżem, herbata z cytryną/woda, mandarynka.

Zarzutka z kiszonej kapusty z warzywami, kasza jaglana z truskawkami i jogurtem naturalnym i serem białym, napar miętowy.

Pieczywo mieszane z masłem,kiełbasa krakowska, pomidor, herbata z cytryną/woda.

20.12.2017

Środa

Pieczywo mieszane z masłem i szynką, pomidor, kakao, herbata z cytryną/woda, kiwi.

Zupa ogórkowa z ziemniakami, kasza bulgur, stek wołowy w sosie, buraczki gotowane, kompot z czarnej porzeczki.

Kisiel z owoców mrożonych, bułki wrocławskie z masłem i topionym serkiem herbata z cytryną/woda.

Czwartek

Twarożek waniliowy z bułkami z ziarnem, masło, herbata z cytryną/woda, pomarańcze.

Krupnik tradycyjny z ziemniakami i koperkiem, makaron razowy spaghetti, mięso mielone w sosie pomidorowym z ziołami, surówka z białej kapusty, kompot.

Pieczywo mieszane z masłem i pastą z tuńczyka, ogórek kiszony, herbata z cytryną/woda.

piątek

Pieczywo mieszane z masłem, ser żółty, pomidor, herbata z cytryną/woda, jabłko.

Zupa grochowa z jarzynami i ziemniakami, ryż zapiekany z jabłkiem i cynamonem, jogurt naturalny, kompot z owoców.

Mleko, kajzerka tradycyjna z masłem i miodem, herbata z cytryną/woda..

Obiad                    Godz. 12.00

Poniedziałek

Zupa mleczna – płatki jaglane, zapiekanki z żółtym serem, herbata z cytryną/woda, jabłko.

Zupa kalafiorowa z ziemniakami, kasza jęczmienna, klopsiki w sosie pomidorowym, sałatka z kapusty pekińskiej z ogórkiem kiszonym, kompot z wiśni.

Kajzerka z masłem i dżemem, kakao, herbata z cytryną/woda.

Wtorek

Pieczywo mieszane z masłem i szynką, pomidor, kakao, herbata z cytryną/woda, banan.

Zupa pomidorowa ze śmietaną i z ryżem, kopytka własnej roboty z mięsem mielonym w sosie, ogórek kiszony, napar miętowy.

Bułki z ziarnem i masłem, twarożek naturalny, papryka czerwona, herbata z cytryną/woda.

Środa

Zupa mleczna – zacierka na mleku, bułki mieszane z masłem i miodem, herbata z cytryną/woda, mandarynka.

Zupa krem z soczewicy czerwonej z kleksem jogurtowym i z grzankami razowymi, ziemniaki, kotlet z dorsza pieczony w piecu, surówka z kiszonej kapusty, napar miętowy.

Pieczywo staropolskie z masłem, kiełbasą krakowską, ogórek świeży, herbata z cytryną/woda.

Czwartek

Kajzerka tradycyjna z masłem, jajko na twardo z majonezem jogurtowym, szczypior, kawa zbożowa, herbata z cytryną/woda, kiwi.

Zupa pieczarkowa z jarzynami, ryż zapiekany z jabłkiem i cynamonem, jogurt naturalny, ser biały, herbatka z owoców dzikiej róży.

Kanapki z pieczywem mieszanym z masłem i polędwicą, rzodkiewka, herbata z cytryną/woda.

08.12.2017

piątek

Pieczywo mieszane z masłem, ser żółty, ogórek kiszony, herbata z cytryną/woda., jabłko.

Barszcz czerwony ze śmietaną i ziemniakami, pierogi domowe z mięsem i okrasą, marchewka do gryzienia, kompot z owoców wiśni.

Bułki jogurtowe z masłem, budyń śmietankowy, herbata z cytryną/woda..

Herbata z cytryną, mięta lub herbata owocowa, woda - dostępne do picia dla dzieci w ciągu dniaZnalezione obrazy dla zapytania jadłospis napis

Obiad                    Godz. 12.00