Przedszkole nr 96 w 2014 roku skończyło 60 lat!

Na rok szkolny 2014/2015 przypadła 60-ta rocznica istnienia Przedszkola nr 96. W ramach obchodów jubileuszu odbyły się już: konkurs poetycki, w ramach którego powstały wiersze dzieci i rodziców o naszym przedszkolu i wewnątrzprzedszkolny Festiwal Dawnych Piosenek pod nazwą "Tych lat nie odda nikt...". Radosnym i pełnym wspomnień świętem dla personelu przedszkola było listopadowe spotkanie z emerytowanymi pracownikami przedszkola. Rocznica zachęciła nas do odkurzenia albumów ze zdjęciami z całego okresu funkcjonaowania przedszkola oraz sięgnięcia do Kroniki Przedszkola. Dzięki zgromadzonym tam zbiorom powstała gazetka pełna zdjęć uśmiechniętych dzieci, które dziś są już naszymi dorosłymi absolwentami i które przypominają nam, że dziecięca radość ze wspólnej zabawy jest wciąż taka sama niezależnie od daty w kalendarzu.