Wycieczka na farmę nauki i zabawy"Cztery Pory Roku"

W czwartek, 22 listopada dzieci z naszego przedszkola pojechały autokarem na wycieczkę do Powsina na radosną farmę nauki i zabawy „Cztery Pory Roku”. Gospodarze farmy serdecznie nas powitali i rozpoczęliśmy zwiedzanie. Na terenie farmy zobaczyliśmy zagrody ze zwierzętami: Dowiedzieliśmy się, jak żyją zwierzęta na farmie, co jedzą, co piją, na czym polega ich pielęgnacja. Dzieci mogły je dotknąć, karmić, poznały ich imiona. Chętne dzieci mogły pojeździć na osiodłanym kucyku, oczywiście pod opieką farmera i w kasku na głowie. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach "Andrzejkowe wróżby" ( lanie wosku, zabawa- kim zostanę w przyszłości, malowanie drewnianych kotów,które  dzieci zabrały do domu)
DSC02988.JPGDSC02983.JPG DSC03005.JPG DSC03016.JPG DSC02987.JPG